Gražiausi ir pigiausi paminklai V.Gulbinienės įmonėje
Paminklų kainos nuo 150 Eur.
Kinietiškais paminklais neprekiaujame.
Paieška:
LT | EN | RU | ER

Apie Mus

Atsižvelgdami į pasunkėjusias gyvenimo sąlygas paminklams  TAIKOME DIDELĘ NUOLAIDĄ

Individuali Viktorijos Gulbinienės įmonė (paminklai.com) paminklų gamyba užsiima daugiau kaip 20 metų. Įmonė sėkmingai plečia savo paslaugų ir gaminamų paminklų įvairovę. Siūlome įvairiausių tipų, dydžių paminklus bei kitus kapams papuošti reikalingus aksesuarus. Paslaugos teikiamos greitai ir kokybiškai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, bei visoje Lietuvoje.

Jeigu Jūs sugalvojote ar įsivaizduojate kaip turi atrodyti paminklas, mes jį sumodeliuosime ir pagaminsime. Specialistų teikamos konsultacijos padės Jums surasti tinkamiausią produktą.

Nuolatos taikomos sezoninės nuolaidos, todėl kainos prieinamos tiek pensininkui, tiek mažas bei vidutines pajamas turinčiam klientui.

Atliekami darbai: pamatų liejimas, plokščių dengimas, paminklų statymas.
Paminklai gaminami iš įvairių spalvų granito, todėl jie atrodo gražiai ir yra atsparūs šalčiui bei kitiems oro bei temperatūros pokyčiams.

Gaminame paminklus, teikiame paslaugas geriausiomis kainomis, nes įmonėje dirba patyrę darbuotojai, o taip pat visas medžiagas žemiausiomis kainomis gauname iš stambių tiekėjų.

Pas mus Jūs tikrai greitai surasite ir išsirinksite paminklą už prieinamą kainą bei palankiausiomis sąlygomis.

Mūsų įmonėje galima įsigyti ir lauko pjauto akmens paminklų ir ankapių, kurie yra žymiai pigesni gražesni už švedišką ar kitą atvežtą granitą. Be, to mes važiuojame po visą Lietuvą (Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir kt. miestus) kaip antai Baltarusijoje, Latvijoje ir Estijoje. Dirbant dažnai pirkėjai prašo, kad paminkle būtų galima išžvelgti polėkį, pomėgį, kas žmogui gyvenime buvo megėmiausia ir brangiausia. Tarkim žmogus augino balandžius, tai kaip akcenta iš akmens pridėjome balandžio skulpturėlę. Artimųjų skausmą, taip pat galima išreikšti įvairiomis detalėmis ir t.t.

Prieš gerus 10-15 metų, kai pagrindinis įrankis buvo pjovimo staklės, antkapinių paminklų formų ir variantų pasirinkimas buvo nelabai didelis. Šiandien, naudojant naujos kartos įranga, atsirado galimybė klientams pasiūlyti gerokai įvairesnių gaminių. Įmonė turi visą reikiamą įrangą - pjovimo stakles, šlifavimo įrankius, smėliaputę - tad gali atlikti bet kokį kliento užsakymą.

Paminklas – paskutinė dovana Jūsų artimui, todėl patikėkite šį darbą patyrusiems specialistams.

Mūsų ieškokite:
Viktorijos Gulbinienės Įmonė
Žibuoklių g. 12,
76328, Šiauliai
arba
Paminklų aikštelė
Donelaičio g. 81
prie Donelaičio kapinių

Kontaktinis telefonas
(8 ~ 604) 91 801, (8 ~ 671) 02 774