Gražiausi ir pigiausi paminklai V.Gulbinienės įmonėje
Paminklų kainos nuo 150 Eur.
Kinietiškais paminklais neprekiaujame.
Paieška:
LT | EN | RU | ER

Pradinis
Sveiki atvykę,

Atsižvelgdami į pasunkėjusias gyvenimo sąlygas paminklams  TAIKOME DIDELĘ NUOLAIDĄMūsų privalumai:
  • Suteikiame ilgą garantinį laikotarpį
  • Paminklai tik iš aukščiausios akmens rūšies
  • Užsakymus atliekame kokybiškai, greitai ir sutartu laiku
  • Geriausias kokybės ir kainos santykis garantuojamas

Vos pūstelėjo šiltesnis vėjelis, vos ėmė atitirpti takeliai, vedantys prie mums brangių kapų, patys rūpestingiausi žmonės sujudo pasirūpinti, ką ir kaip sutvarkyti kapinėse.

Prasidėjo pokalbiai ir konsultacijos su įmones vadove V.Gulbiniene. Gerai, kad žmonės neskubėdami viską aptars, išsiaiškins, nuspręs, o tada jau ir darbus galima pradėti.

Tačiau dabar norisi  pasidalinti mintimis  ne apie kapų dengimą plokštėmis, paminklų statymą, kuriuos neužilgo pradės, bet apie tai, kaip V.Gulbinienes vadovaujama įmone pasiruošę ateinančio sezono darbams, kad žinotumėte, ką galimas užsisakyti šioje įmonėje ir kaip kolektyvas pasiruošęs jums pagelbėti.

Minėta įmone dirba jau daugiau nei 20 metų, todėl ne vienas, ieškanti kapo dengimo plokštėmis  ar paminklo statymo paslaugų ŠIAULIUOSE  IR NE TIK TEN renkąs šios įmones paslaugas , nes jau yra susidūręs ar girdėjęs apie šią įmonę.

Šiuo metu labai ženkliai atsinaujino, atjaunėjo įmones kolektyvas.Skulptorius sukuria daug  naujų paminklų pavyzdžiu. Jus čia rasite ir naujoviškų, įmantrių formų bei spalvų, bet ir ramių, paprastų, kuklių. O ir spalvų gama plati, nenuobodi, suderinta. O tai reiškia, kad kiekvienas užsakovas gali rinktis, aptarti ir užsakyti jų norus atitinkančius gaminius.

Šiais metais bus kreipiamas dėmesys į paprastumą, neaukštas kainas bei kiekvieno kliento asmenini pasirinkimą.

Tam yra visos galimybės, nes įmonės vadovė pasistengė, kad nestokotų įvairių spalvų plokščių, kapų dengimui bei akmenų paminklų gamybai.

Įsigyta ir priedų kapavietės sutvarkymui-kryželių, raidžių pavyzdžių, akmeninių žvakidžių, vazų gėlių merkimui, suolelių.

Atsinaujinęs darbuotoju kolektyvas laukia nauju užsakymų

Tad kviečiame jus užsukti į V. Gulbinienės įmonės galeriją, apžiūrėti naujus paminklų pavyzdžius bei apsilankyti adresu Žibuoklių g. 12, Šiauliuose arba į paminklų pavyzdžių aikštelę Donelaičio g. 81, prie Donelaičio kapinių apžiūrėti paminklus gyvai.

Paskubėkite kol vyksta sezoninės nuolaidos paminklams.Pas mus Jūs tikrai greitai surasite ir išsirinksite paminklą už prieinamą kainą bei palankiausiomis sąlygomis.

Atskirai norisi pakalbėti apie kapavietės uždengimą.Šiam darbui atlikti yra du budai: pirmasis - užpilti skaldele, o antrasis- uždėti plokštę. Pastarasis būdas yra patikimesnis, nes iš po skaldelės per ilgesnį laiką ima augti žolės, kurių sėklas prineša vėjas, o uzdengtas kapas visada atrodys nepriekaištingai. V.Gulbinienės įmonė kapavietės uždengimui naudoja tik puikios kokybės akmenis, kurie nekeičia spalvos ir neišblunka. Kviečiame užsukti į wwwpaminklai.com paiešką - čia jūs rasite gausybę gražių ir pigių paminklų ir kapų dengimo plokščių pavyzdžių. Tereikia įeiti į "paminklų galeriją", o tada pasirinkti 1, 2 ar 3 dalių paminklų pavyzdžius. Įmonė turi profesionalų dailininką, kuris padės jums įgyvendinti kiekvieną jūsų norą pagal poreikį ir kapo dydį. Plokštes pjauname bangomis ir tiesiu pjovimu, įvairių spalvų, bei deriname prie paminklo, jei jis yra pastatytas anksčiau. Galima tarp plokščių palikti vietos gelių sodinimui ar komponuoti plokstes su akmenukais, bei apdėti trinkelėmis. Įmonė naudoja tik ilgalaikes ir kokybiškas trinkeles. Ta pati galima pasakyti ir apie klojamas kapų plokštes. V. Gulbinienės įmonėje nėra prastų, pigių ir neilgaamžių akmenų pavyzdžių. Įmonė garantuoja, kad jūsų kapavietė bus sutvarkyta sutartu laiku, panaudotos tik kokybiškos medžiagos ir gera atliktų darbų kokybė.

Dirbame be išeiginių nuo 08:00 val. iki 20:00 val.
Paminklus statome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje... žodžiu visoje Lietuvoje.
Taipogi bendradarbiaujame su www.paminklai-kapams.lt


Mintys kapinėse

Tenka lankytis Panevėžio, Širvintų, Šiaulių, Gruzdžių, Mosėdžio ir kitose kapinėse. Stovint prie kapo, uždengto masyvaus žalio marmuro plokštėmis, iškyla klausimas kam mes statome paminklus gyviesiems ar mirusiems.

Prieš 20-30 metų buvo statomi kryžiai iš lietuviško lauko akmens. Paminklai buvo kuklūs, paprasti su iškaltomis pavardėmis. Kapas apsodinamas lietuviškomis tradicinėmis gėlėmis, bet į jas būdavo įdedama daug širdies, atminties ir meilės mirusiems. Kapai buvo lankomi dažnai pakeliui į bažnyčią ar iš jos ir meldžiamasi už mirusius, prisimenant Juos tokius kokie Jie buvo gyvi.

Per paskutinius kelis dešimtmečius vaizdas kapinėse iš esmės pasikeitė. Atsirado paminklai iš Kinietiško, Ukrainietiško, Kareliško, Švediško ir kitokio akmens. O kur lietuviškas akmuo. Mano nuomone kapas neturėtų būti uždengtas vien akmens plokštėmis, kokios brangios jos bebūtų, nes dingsta gyvas ryšys su mirusiais. Sodinant gėles, dekoratyvinius medelius, grėbiant lapus, purenant žemę atgimsta prisiminimai apie mirusius. Atsiranda laiko apmąstymams, sustiprėja ryšys su praeitimi.

Patrauklu yra kai dalis kapo užpilama akmens skaldele ar uždengiama akmens masės plytelėmis, bet lieka vietos gėlėms ar dekoratyviniams krūmeliams.

Renkantis paminklą kartu reikia planuoti ir visos kapavietės sutvarkymą, kad susidarytų bendra organiška visuma. Paminklas kažkuria prasme atspindi gyvųjų požiūrį į mirusįjį. Mano nuomone paminklą gaminti ir statyti turėtų taspats meistras tada būtų daugiau harmonijos. Paminklo dizainas ir turinys didžia dalimi priklauso nuo užsakovo pageidavimų. Tačiau geras paminklų meistras gali patobulinti užsakovo mintis. Aš asmeniškai kreipčiausi į tą paminklų meistrą, kuris daugelį metų užsiima tuo verslu ir supranta klientų norus.
Šiuolaikiniai paminklai gali būti įvairiausių formų: kvadratiniai, pailgi, ovalūs, vienos, dviejų, trijų ir daugiau dalių. Man labai imponuoja paminklai iš granito. Ši medžiaga priduoda paminklui solidumo, didingumo. Statant paminklą, tvarkant kapą galima naudoti kontrasto principą, tada derinamas juodas akmuo su baltu. Ekonomiška yra darant paminklą iš to paties akmens pasigaminti vieną ar dvi vazas gėlėms merkti. Susidaro geras vaizdas ir praktiška. Paminklų ir antkapių dydžiai gali būti įvairūs, priklausomai nuo turimos vietos kapinėse.

Didžiausia neviltis apima mane pamačius balandomis ir kiečiais apaugusius kapus. Laimei atsirado kapų priežiūros paslauga ir apžėlusių kapų gerokai pamažėjo. Man labai nepatinka serijiniai paminklai, kurie mums rodomi paminklų aikštelėse. Individualiai gaminamas paminklas konkrečiam mirusiam, įgyvendina norimą idėją ir prasmę, tam galima pasitelkti akmens skulptūros menininkus, keramikus ar kalvius.

Nors ir labai gražus paminklas su gilia mintimi apie mirusįjį, jei kapas nuolat neprižiūrimas, netenka prasmės. Lankykime ir tvarkykime artimųjų kapus. Tegu prisilietimas prie artimųjų kapų daro mus nuoširdesniais. Tokios mintys, mane aplankė prieš vėlines, kuriomis pasidalinau su Jumis...

Pametėjau akmenį,
o jis nukrito.
Pametėjau paukštį,
ir jis nuskrido.

~‬Rigden Džapo‬

Kaip sakoma, akmuo yra akmuo,‭ ‬kietoji uoliena.‭ ‬Kažkada jis buvo‭ ‬didžiulės,‭ ‬dangų‬‬‬‬remiančios uolos dalis.‭ ‬Tačiau,‭ ‬būdamas vienyje,‭ ‬akmuo svajojo apie nepriklausomybę.‭ ‬Ilgainiui ‬‬‬‬abejonės atliko savo griaunamąjį darbą,‭ ‬uola ėmė skilinėti,‭ ‬ir akmens svajonės išsipildė‬‬
Akmuo. Akmenys. Akmenėliai… Pavieniai ar jų grupės. Dažnai juose galima rasti žmogaus veiklos pėdsakų.Kai kurie jų yra kažkada žmonių aptašyti, suteikiant jiems tam tikrąformą; kituose - iškalti įvairūs ženklai, apskriti ar žmogaus pėdos formos įdubimai. Istoriniu paminklu laikomi ir iš pažiūros paprasti akmenys, tačiau statyti ar sukrauti kuriam nors tikslui arba
jeigu apie juos yra žinoma pasakojimų bei padavimų.
Akmenys, kaip ir kiti gamtos stebuklai, – tai tobulas Dievo kūrinys, kurio net neįtikinamiausios formos yra vienintelės, nepakartojamos, harmoningos. Jie gyvi ir stebuklingi, turi savo dvasią, ir, žinoma, gali kalbėti. Prakalbinti juos nesunku, jei tik atveri savo širdį ir priimi kaip išsiilgtą draugą.
Akmuo - viena seniausių statybinių medžiagų, kurią mums siūlo gamta. Tačiau akmens amžiaus palikimas žmogaus slenkstinį akmenį mūsų namuose keičia akmeninės laiptų pakopos akmeninis ugniakuras tapo židiniu, o akmuo valgio gaminimui – tiesioog virtuvės stalviršiu.
Natūralus akmuo - tai ypatinga gamtos dovana. Jo išskirtinės savybės – Ilgaamžiškumas, nepaprastas grožis - suteikia kūrybos laisvę ir originalumą. Marmuras, granitas, travertinas, oniksas, skalūnas padės Jums susikurti šiltą, išskirtinę ir natūralią aplinką.
Tad pirkite akmenis iš patikimų pardavėjų, t. y. tų, kuriuos pažįstate ir žinote, kad jie Jūsų neapgaudinėja.
Gyvenimas tai vėjo gūsis

Paminklas – paskutinė dovana Jūsų artimui, todėl patikėkite šį darbą patyrusiems specialistams.

Važinėjant po Lietuvą, tai vienose, tai kitose kapinėse tenka matyti kapuose lenteles su užrašu "Neprižiūrimas kapas". Suspaudžia širdį ir kyla klausimas - kodėl? Gal nebeliko artimųjų, gal jie išvyko į kitas šalis uždarbiauti, gal... Kapas tikrai senokai neprižiūrimas, nors dar matosi kažkada padėtas krepšelis,kažkada pasodinta gėlė, kažkada uždegtos žvakės liekana... Liūdna, bet realybe tokia. Kad taip neatsitiktu, reikia tik pasitarti su meistru ir susitarti dėl kapavietės uždengimo.Tegul tai bus dalinis ar viso kapo uždengimas,bet grėsmė, kad kapo, kurio nebėra galimybės lankyti nuolat, neištiks liūdnas likimas, kai ant jo atsiras užrašas "Netvarkomas kapas". Kapą uždengti rekomenduojame ne tik tiems, kurie dėl kokių nors priežasčių negali prižiūrėti kapavietes, bet ir tiems, kurie mažiau laiko gali skirti darbams kapuose.

Maloniai kviečiame užsukti į Šiauliuose esančia Žibuoklių gatvę Nr12 arba prie Donelaičio g. kapinių esančia paminklų pavyzdžių aikštelę. Mes jums patarsime, padėsime išsirinkti tinkamiausia varijantą ir įgyvendinsime visus jūsų norus. O parodyti ir patarti turime ką: mūsų aikštelėse gausu paminklų ir plokščių pavyzdžių, darbo patirties irgi nestokojame.

Užeikite arba skambinkite telefonais 860491801, 867102774.

Mus galite rasti www.paminklai.com arba www.kapupaminklai.lt ir iš gausybės ten demonstruojamu paminklų pavyzdžių pasirinkti jums tinkanti, o tada jau kreiptis į meistrę V.Gulbinienę ir jos komandą. Jie nuoširdžiai jums padės.
Mūsų ieškokite:
Viktorijos Gulbinienės Įmonė
Žibuoklių g. 12,
76328, Šiauliai
arba
Paminklų aikštelė
Donelaičio g. 81
prie Donelaičio kapinių

Kontaktinis telefonas
(8 ~ 604) 91 801, (8 ~ 671) 02 774